Playboy Night Club-Playboy Gece Kulübü Katalog

Özenle Tasarlanmış Bir Gece İçin Playboy Night Club

 

Gece hayatı ve gece kulüpleri denilince akla ilk gelen ülkelerden biri olan Kıbrıs’ta her gece onlarca kişi çılgınlar gibi eğlenip, felekten bir gece geçirmekte. Girne ve Lefkoşa’nın sokaklarında geceleri müzik ve ışığın eksikliği hiç hissedilmezken, bu özelliğiyle tarihi ada dünyaca ünlü bir eğlence kültürüyle hem tatilseverlerin gönlünü çeliyor hem de ününe ün katıyor.

Kuşkusuz Kıbrıs’ın bu denli revaçta olmasının en büyük sebebi başka bir yerde rastlayamayacağınız kalitede gece kulüplerine ve eğlence mekanlarına sahip olması. Gerek hizmet kalitesi gerekse eşsiz ortamlarıyla müşterilerinin kalbini çalan mekanların en iyilerinden biri olan Playboy Night Club da bunlardan biri. Eğlence için Playboy Night Club’ı tercih edenler asla pişman olmuyor ve kolay kolay unutamayacağı bir gece geçirerek mekandan ayrılıyor.

 

Neden Playboy Night Club’ı Tercih Etmelisiniz?

 

Bir kere Playboy Night Club çalışanları, kendilerini tercih eden müşterilerinden asla ilgi ve alakalarını eksik etmiyor. Mekan sahipleri için öncelik müşteri memnuniyeti ve bu sebeple Playboy Night Club artı puanı hanesine yazdırıyor. Bunun yanında mekana girince hiçbir şekilde kendinizi yalnız ve güvensiz bir durumda hissetmeyeceğinizin garantisini verebiliriz.

Gece kulübü denilince aklınıza gelen her türlü detaya sahip olan Playboy Night Club’da buna ilave olarak hayalinizde bile olmayan güzelliklerle karşılaşacaksınız. Dansçı kızlar eşsiz şovlarıyla aklınızı başınızdan çıkarırken siz de kaliteli müzik ve görsel şovlarla ne kadar doğru bir tercih yaptığınızın farkına varacaksınız. Eğer bu da sizin için yeterli değilse, dansçı kızlarla VIP odalarda geçirebileceğiniz harika bir geceyle zevkin doruklarına ulaşabilirsiniz.

Playboy Night Club Sizler İçin Özenle Seçiyor

 

Sizler dansçı kızların şovlarıyla felekten bir gece çalarken, Playboy Night Club’ın bu kadar güzel kızları nasıl bulabildiğini merak edeceksiniz. O halde gitmeden bu sırrı paylaşalım. İşletmenin en çok dikkat ettiği ve rakiplerinden bir adım öne çıktığı bu detay bizler için çok önemli. Sizlerin kalbini çalan kızları seçebilmek için özel mülakatlar yapan Playboy Night Club’da daha önce rastlayamadığınız güzellik ve ilgi bulacaksınız. Eğlenmek için mekana tek gelseniz bile asla pişman olmayacağınızı söylememize gerek yok. Hatta bir sonraki ziyaretinizde dahi tek gelmeyi tercih edebilirsiniz.  Mekanın bir çok eğlence programı mevcut. Ancak en bilineni ve size en çok tavsiye edeceğimiz striptiz şovları genellikle 21:00’da başlıyor ve sizin temponuza göre istediğiniz saate kadar devam ediyor.

Sizlerin gönlünüzce eğlenebilmeniz için dansçı kızlarını özenle seçtiren Playboy Night Club’ın bir diğer büyük artısı da çalışan bayanlarını düzenli olarak sağlık kontrollerinden geçirmesi ve müşterilerinin zihninde asla güvenlik şüphesi yaratmaması.

Playboy Night Club’ın Sizden Bekledikleri

Müşterilerin özel hayatı ve güvenliği konusunda her türlü tedbiri alıp yoğun hassasiyet gösteren mekan sahiplerinin buna karşılık müşterilerinden ufak beklentileri bulunmakta. Mekana giriş yapabilmeniz için 2 husus Playboy Night Club için önemli. 18 yaşını aşmış herkesin rahatlıkla girebileceği mekana geldiğinizde kesinlikle kimliğinizi yanınızda bulundurmanız gerekiyor. Ayrıca eğlence sırasında fotoğraf çekimi ve video kaydı yapmamanız gerekiyor.

 Playboy Night Club’a Nasıl Ulaşılır

Tercih etmekte asla pişman olmayacağınız Playboy Night Club, yavru vatan Kıbrıs’ın Lefkoşa ili Güzelyurt Alayköy bölgesinde yer almakta. Şehir merkezine yakınlığıyla hem gündüzleri Kıbrıs’ın tarihi mekanlarını keşfedebilir hem de geceleri gönül rahatlığıyla eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Üstelik mekan tarafından sizin rahatça ulaşımınız için sizlere özel araç ya da taksi tahsis edilmekte.

Tüm bu artılarını hesaba katarsak Playboy Night Club, Kıbrıs’ın en gözde eğlence mekanlarından biri diyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonScroll Up
× Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
lipstick night club - retrobet